Poznaj BG Energy Group

Z energią dążymy do zeroemiyjności

Jako BG Energy Group skupiamy ekspertów – praktyków z branży energii odnawialnej – oznacza to, że każdy pracownik ma wykształcenie inżynierskie oraz nie mniej niż czteroletnie doświadczenie w branży. Znamy realia i dobrze rozumiemy oczekiwania przedsiębiorców w Polsce. Specjalizujemy się w projektowaniu, budowie i utrzymaniu instalacji fotowoltaicznych. Pomagamy dobrać podzespoły takie jak moduły fotowoltaiczne, inwerter, typ konstrukcji,
czy zabezpieczenia odpowiadające potrzebom klienta. 

Nasze wartości

Transparentność

Jako nasz klient, a zarazem partner we współpracy będziesz miał możliwość w dowolnym momencie sprawdzić postępy naszych prac nad rozwiązaniem dla Ciebie – nawet w sobotę w nocy.

Relacje

Rozpoczynamy współpracę gdy wierzymy, że jesteśmy w stanie pomóc Twojej firmie, a inwestycja w instalacje fotowoltaiczną będzie najlepszym wyborem. Skupiamy się na realnym rozwiązaniu problemu i terminowości.

Rozwój

BG Energy to nie tylko kolejne zlecenia. Chętnie doradzamy i edukujemy partnerów biznesowych. Duży nacisk kładziemy na nieustanną naukę od siebie nawzajem i naszych klientów, aby być na bieżąco i móc sprostać Twoim wymaganiom.

 
BG-Energy-Cezary-Bansiak-zdjęcie-o-nas

Cezary Banasiak

Wspólnik

Rok 2023 w liczbach

0

Rozwijanych projektów

To projektowane farmy na powierzchnii ponad 250 ha, czyli tyle co 348 boisk piłkarskich.

0

Złożonych wniosków o pozwolenia i warunki

To wystarczająco dużo, żeby wiedzieć jak rozmawiać z urzędami i skutecznie skracać biurokrację.

Poznaj nas

Jeśli szukasz partnera, który pomoże Ci zrealizować projekt farmy fotowoltaicznej lub instalacji fotowoltaicznej powyżej 50 kW, jesteśmy gotowi do pomocy. Oferujemy darmową konsultację, podczas której omówimy Twoje potrzeby i zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Sprawdź, jak możemy pomóc w realizacji Twojego projektu.

CHCESZ uzyskać więcej informacji?
skontaktuj się z nami!

kontakt:

NIP: 7831866757
KRS: 0000998162
REGON: 523463264
Kapitał zakładowy: 90 000 zł

BG ENERGY GROUP © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll to Top